Kategórie
Vyhľadávanie
Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Účet

E-mailová adresa

Heslo
Obnova hesla
Vytvoriť nový účet

Výrobcovia / značky

BioTech USA Power Force

BioTech USA Power Force

Výživový doplnok s obsahom taurínu a kofeínu.

Vernostný program Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.9,00 € s DPH

Pridať do zoznamu želaní

Výživový doplnok s obsahom taurínu a kofeínu.
Taurín je druhá najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina vo svalovom tkanive. Pomáha znížiť rozklad priečne pruhovanej svaloviny, pôsobí antikatabolicky, má priaznivé účinky na činnosť pečene, podieľa sa na regulačných procesoch nervovej sústavy, má podobný účinok ako inzulín.

Kofeín prispieva k mobilizácii tukových zásob a spôsobuje, že pracujúci sval využije tuk ako zdroj energie oveľa skôr. To odsúva vyčerpanie zásob glykogénu a predlžuje dobu, ktorú je možné venovať tréningu, alebo požadovanému výkonu. Tento fakt je v mnohých prípadoch pre športový výkon veľmi dôležitý, pretože glykogén sa zo svalu uvolňuje rýchlejšie ako z pečene.
Zvyšuje výkonnosť u vytrvalostných športov.

Balenie: 60 kapsúl

Užívanie: Odporúča sa užívať 1-4 kapsuly denne v závislosti od intenzity tréningu. Neužívajte neskôr ako 4 hodiny pred spaním, z dôvodu obsahu kofeínu.

Jedna kapsula obsahuje:
L-taurín 600 mg
kofeín 80 mg

Upozornenie: Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodný pre jedincov do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín, s vysokým krvným tlakom a so srdcovocievnymi chorobami. Neúmerné užívanie prípravku môže zapríčiniť pozitívny dopingový test kvôli vysokému obsahu kofeínu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Vyrobené v závode, kde spracuvávajú aj mlieko, sóju, vajce, oriešky.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (4)